Pomáháme dětem

Několikrát ročně organizuje Korunka Luhačovice benefiční akce, jejichž výtěžek pomáhá nemocným a handicapovaným dětem ze Zlínského kraje. Spolek se snaží pomáhat konkrétním rodinám nebo dětem v domovech či kojeneckých centrech. Samotná benefiční přehlídka a Vánoční koncert patří mezi jedny z největších charitativních akcí našeho regionu.

Tyto peníze okamžitě předáváme potřebným. Například při posledním Vánočním koncertě jsme zakoupili speciální vozík pro nemocného šestiletého chlapce, který se díky této pomoci zařadil mezi děti do mateřské školky. Dále jsme výrazně přispěli na zakoupení osobního vozu pro rodinu, která se stará o svoji handicapovanou dceru. Pomoc v podobě oblečení a nejrůznějšího vybavení putovala také do dětských nemocnic a ústavů.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje pomoc? Napište nám!

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si zasloužil naši pozornost a především materiální či finanční pomoc, nebojte se nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

  1. (povinné)
  2. (povinné)
  3. (povinné)
  4. (povinný email)
  5. (povinné)
  6. (povinné)
  7. (povinné)
 

cforms contact form by delicious:days

Nominace se jménem dítěte, popisem handicapu či nemoci, kontaktními údaji na zákonného zástupce můžete zasílat také poštou na adresu kanceláře spolku KORUNKA LUHAČOVICE, Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice, Bezručova 338, 763 26 Luhačovice. Společně s odborníky poté vybereme děti, které budou na našich akcích obdarovány. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailovou adresu korunkaluhacovice@gmail.com.

Pomáhají s námi

Za celou historii Korunku Luhačovice podpořil velký počet osobností české kultury. Velice jim děkujeme, že pomáhají s námi.

Konkrétně Lucie Bílá, Bára Basiková, Josef A. NáhlovskýPetr Rychlý, Šárka Pančochová, Martin Dejdar, Ruda z Ostravy, Miloš Knor, Roman Kresta, Karel Rachůnek, Martin Zounar, Pavel Nový, Věra Špinarová, Eva Holubová, Josef A. Náhlovský, Josef Mladý, Radka Fišarová, Vašo Patejdl, Petr Bende, hokejisté PSG Zlín a fotbalisté klubu FC Slovácko.

V roce 2012 nás podpořili také Jan Budař, Jitka Zelenková, Katarína Knechtová, Renata Drössler, Pavel Vítek, Pavel Liška a mnoho dalších.

Děkujeme našim partnerům

Děkujeme také všem sponzorům a partnerům, bez kterých bychom se neobešli. Vážíme si jejich pomoci.

Royal SpaKorff MilanoZlín Film FestivalMiramareSirnaté lázněZlínský krajBeata RajskáTonakVabacciTRIMILLVincentkaPavelka VTPPetrášAraver CZIma LabPredikoMediekosKlinika reprodukční medicíny a gynekologieAutocar ANVYUnis JakosGiengerFainstavVK MonteraOční optika RozehnalováHalka AdamováVinařství Sv. FlorianAuto FSABASVolkswagenLázně LuhačoviceFABIENHZS Všeobecná zdravotní pojišťovna České republikyP. P. ModePekařství JavorPapricaIncoloTekoo
Autobazar CALIFORNIASKDStejskalRenomiaAperta GroupLesy ČRELMOJiří Novák - truhlářAlpine LogistikŘád LazaraHamr marketingAVONET

Děkujeme mediálním partnerům

Velké díky patří také mediálním partnerům všech našich aktivit. Děkujeme!

Kiss PublikumRádio BeatCountry radioDeníkZlin.czOK magazín

Již několik let jsou mediálním partnerem Deníky vycházející v rámci celého Zlínského kraje. Mediálně nás podporuje také server Zlin.cz, nejsledovanější informační server Zlínského kraje. Přináší aktuální regionální zpravodajství, videoreportáže, fotogalerie, přehled kulturních a společenských akcí a zajímavé služby – kam na oběd, webkamery, adresář.

Možnosti partnerství a sponzoringu

Sponzorům a partnerům v rámci benefic nabízíme možnost vlastní prezentace. V sále i na tenisových kurtech je dostatek prostoru pro umístění reklamních bannerů nebo jiných materiálů. Hlavní partneři jsou dále uváděni na plakátech, pozvánkách a vstupenkách. Při akci je možnost prezentace vlastních výrobků formou ochutnávek nebo roznášení reklamních tiskovin či předmětů.

Finanční plnění a další možnosti spolupráce mohou zájemci dojednat s jednatelkou zapsaného spolku Veronikou Záhorskou, kontakt: veronikazahorska@royalspa.cz